Max Speed Race LIGA !!! Klikněte ZDE !!!

NHL 2002

30. června 2008 v 17:17 |  Cheaty
1) Vezměte si třeba tým České Republiky, pauzněte hru a pište:
GLORIA - budete si moci vybrat jakýkoliv tým
JINGBELL - budete si moci vyrobit tým a do něj vlastní hráče
OWNGOAL - dáte si vlastní gól (neboli dostanete gól)
NEWGAME - rychlejší vyvolání nové hry
GOALHOME - dá gól domácím
AWAYGOAL - dá gól hostům
RAMPS - na ledě se objeví skokánky
HIHIHI - ohňostroj
ALIENVSPREDATOR - na ledě začne bojovat Predátor s Vetřelcem
SUPERBOMBS - při šarvátce bude stříkat krev

2) Jeden trik :
Při nájezdech zajeďte za bránu !!!Skončíte !!! Než pojede protivník,
naťukejte - GONZO a teď budete moci jezdit dozadu, za bránu a dokonce
i dorážet (když brankář chytí a znovu vypustí můžete dorážet) !
(číty a trik poslal jaroslavthraumb@seznam.cz)

3) Jděte do některého z následujících adresářů v adresáři hry, pro hraní
rozličných FMV sekvencí.

FMV sequence Adresář
----------------------------------------------------------
Stanley Cup win - cup_presentation
End of period/during an intermission - end_of_period
During a fight - fight
Generic - generic
Home goal - goal_home
Away goal - goal_away
Away penalty - pen_away
Home penalty - pen_home
Win a playoff series - playoff_series_win
Puck over the glass/out of play - puck_over
Time running out for the Away Team
when losing - time_running_out

Tento cheat poslalo více lidí, tak uvádím alespoň první:
Viliam Hromada - denih@stonline.sk
Dan Kareš - DanKares@seznam.cz

4) Víte jak nastřílet protihráči góly do prázdné branky svým brankařem 7a udělat z něj nejlepšího hráče na ledě ? Hrál jsem tímto způsobem v NHL 2002 v obtížnosti MEDIUM. Pokud má můj brankař puk, stačí ho odpálit na protihráčovu branku. Po odpálení puku se musí hra zastavit tl. [ESC], proměnit si týmy, potom si odvolejte brankáře, vráťte si svůj původní tým a vráťte se do hry. Po vypnutí pausy puk směřuje do prázdné branky protihráče - pokud mu někdo nezkříží cestu.
(tip poslal Karel Bělíček - bosspo-plus@quick.cz)

5) Pokud chcete mít lepší hráče, plntě úkoly v NHL CARDS a pak si dejte
ALBUM a kupte si karty.

Jak mít velkou podporu publika ? Pořád střílet, střílet, střílet, ... :-)

Jak dát rychle gól ? Vyhrajte vhazování, nebo jinak získejte PUK, pak jeďte šikmo na brankáře a držte TLAČÍTKO, KTERÝM SE STŘÍLÍ a až bude spodní metr celý zabarvený, tak to pusťte.
(tipy poslal Pavel Dvořák - 55p@seznam.cz)

6) Čeština do hry :

Jděte do registrů Windows a tam postupně navolte HKEY_LOCAL_MACHINE - Software - EA SPORTS - NHL 2002 a tam si najděte polozku Language. Tu změňte na Czech. To by i stačilo, ale museli byste vypnout ve hře komentátora, ale na to je tu také řešení. Jděte do adresáře, kde máte nainstalovane NHL2002. Tam přejmenujte adresář RINKSPCH na LOCSPCH. V tomto adresáři potom změňte soubor AUDRINKE.BIG na CZECH.BIG. Restartujte počítač a mělo by to jít !!! Čeština i s diakritikou !!!! Teoreticky by se dala takto nastavit i slovenština, ale to jsem nezkoušel.
(tip posla Ivan Kvasnica "DiTechI" - ditechi.letters@seznam.cz)

Poznámka (poslal Vágovič Tomáš - bongoman@centrum.sk) : jak se dostat do registrů ? V nabídce START vyberte SPUSTIT a tam naťukejte regedit. Další postup už napsal výše DITTECHI.

7) Vlastní hráč :

Určite ste snívali o tom, že by ste hrali v NHL ako hokejista. NHL2002 to čiastočně umožňuje - vytvorte vlastného hráča a dajte mu svoje meno a parametry (farba kože, tvar očí, ...). To sa dá vykonať v menu Trenerske možnosti. Ale aj tak Vám stále chýba Vaša skutočná podoba, preto si možete do hry importovať vlastnú fotografiu. Na nej potom vyznačite uzlovými bodmi Vašu bradu, oči, ústa, ....Ak sa Vám to podarí, máte vyhrané, mne sa skor stalo, že som urobil obludu - hráča (táto hra by mala byť preto zakázáná osobám mladším 18 rokov !!!). Ale neprišiel som na to, ako tam daá tu malú fotku v zostavách. RADA : na tie uzlové body sú tu aj pokyny, preto radim si do hry dat češtinu, aby ste tomu rozumeli.
(tip poslal Ivan Kvasnica "DiTechI - ditechi.letters@seznam.cz)

8) Chcete znát parametry autorů NHL 2002? Tak si vytvořte hráče a dejte mu jméno jakéhokoliv autora. Pak už stačí jen potvrdit, a je to. Jména autorů najdete v "AUTOŘI".
(tip poslal Martin Židlík - martin.zidlik@seznam.cz)

9) Další tip na úspěšný gól :
Když máte puk a mezi vámi a bránou v soupeřově útočném pásmu je jen jeden obránce, pak jeďte a těsně před tím, než vás obránce zablokuje, vypalte střelu zápěstím (tj. klik na tlačítko nebo klávesu kterou střílíte). Nesnažte se nějak zvlášť toho obránce objet, ale normálka vypalte. Jestliže jste vše udělali správně, mělo by to vyjít - prostřelíte brankáře. Zkoušeno jen se špičkovými hráči (Jágr, Straka, Lemioux apod.).
(tip poslal Jan Kottnauer)

10) Tradování :
Zde je postup, jak si vytrejdovat místo úplné nuly dobrého hráče (např. Joe Sakica). Je to zcela jednoduché, ale celkem zdlouhavé. Vezměte špatného hráče s celkovým hodnocením např. 72, toho vyměňte za
hráče s celkovým hodnocením 74 toho vyměňte za
hráče s celkovým hodnocením 76 toho vyměňte za
hráče s celkovým hodnocením 78 toho vyměňte za
hráče s celkovým hodnocením 80 toho vyměňte za
hráče s celkovým hodnocením 82 toho vyměňte za
hráče s celkovým hodnocením 84 toho vyměňte za
hráče s celkovým hodnocením 86 atd.
Poznámka : asi od celkového hodnocení 85 je třeba zvyšovat jenom o 1.
(tip poslali Matěj Trávníček a Pepa Kaňa - Matej.Travnicek@seznam.cz)

11) Jak vyhrát jakýkoliv zápas ?
Až budete v útočném pásmu (neboli v obranném pásmu soupeře :-), vystřelte na bránu soupeře, rychle pauzněte hru (než střela doputuje k brankáři), v Pauza menu najeďte na Nastavení ovládání a nastavte, že budete ovládat tým protivníka, a vraťte se o položku zpět. Poté odvolejte svého brankáře (pamatujte, že teď hrajete za svého protivníka) a vypněte Pauza menu. Střela doputuje do brány. Po gólu nastavte ovládání na svůj původní tým a hrajte dál. Toť vše :-)
(tip poslal David Hromada - D.Hromada@seznam.cz)

12) Doplnění tipu 10 (Tradovani) od Matěje Trávníčka a Pepy Kaňi :

Stačí kliknout na commissioner a poté na user control, z nabídky týmů si pak vybrat tým (např. Colorado) a nastavit ho na ovládání uživatelem. Poté již jde z Colorada vytradovat třeba Hejduka za nikoho, přece si nebudete sami sobě odmítat nabídky.

Jde to i v playoff s tím rozdílem, že to nejde přímo z týmu do týmu ale přes volné hráče, ti jsou totiž přístupní po celou dobu. Tzn. Hejduka označíte jako volného hráče, změníte si soupisku Colorada třeba na soupisku New Jersey a Hejduka prostě z volných hráčů vytáhnete.

Z důvodu předělání menu v NHL 2003 a přesunutí nabídky Volných hráčů do nabídky Trade, již není 2. tip v této verzi po uplynutí trade deadline přístupný. Škoda. Jinak ve všech nižších verzich (testováno u 00, 01, 02) přístupný je :-))).
(doplnění poslal Pavel "Boris" Bojar - windu@seznam.cz)

13) Když útočíte a střílíte z levé anebo z pravé strany na brankáře, máte největší šanci dát gól. Já jsem tak za jeden poločas nastřílel 9 i více gólů bez jakýchkoliv problémů. Toto funguje ve všech NHL, které jsou výše uvedené.
(poslal Hlodák Peter - peterhecker@pobox.sk)

14) V Nastavení si dejte v sekci Tvrdost puku tvrdost na nejvyšší, potom ve hře od svojí brány střelte plnou střelou a puk bude skákat sem a tam a možná jej chytí i divák nebo časoměřič.
(poslal Kvapil Jaroslav - Jaroslav-Kvapil@seznam.cz)

15) Pokud se vám zdá brankář nebo nějaký hráč týmu, proti kterému máte hrát, příliš silný, je zde jedno řešení - jděte do úprav řad a vyměnte ho za jiného slabšího.
(poslal Sahánek Josef - neefer@seznam.cz)

16) Když hrajete sezónu a prohráváte nějaký zápas, tak hru vypněte ([Alt] +
[Ctrl] + [Del]) a znovu zapněte. Hra se neuloží a zápas můžete přehrát znovu.
(poslal Seyfi Philippe "pips" - seifip@centrum.cz)

17) Hexacheat :

007899E6 - počet gólů které dali hosté (Away)
0078998A - počet gólů které dali domácí (Home)
(poslal Seyfi Philippe "pips" - seifip@centrum.cz)

18) Vytvořte si vlastního hráče je vždy nejsilnější.
(poslal Singer Tomáš - singervrt@tiscali.cz)

19) Várka tipů :
1) Jak se podívat (případně kopírovat) na všechny fotky hráčů v NHL 2002 ?
Stáhněte si EA Graphic Editor z webu (www.nba-live.com/eagraph) a otevřete s jeho pomocí soubory bphoto.viv (pro velké obrázky - 176 x 250) nebo soubor sphoto.vov (pro obrázky malé - 28 x 40), které najdete na ve složce photo na CD NHL 2002 nebo adresáři hry.

2) Vlasy a oči hráčů najdete v souboru potato.viv ve složce fefluff na vašem CD nebo adresáři hry.

3) Obzvlášť doporučuji se podívat na obrázky (fotky) měst, které vidíte při loadování zápasu - najdete je v souboru cityshot.viv ve složce fefluff na vašem CD nebo adresáři hry.

4) V souboru credits (složka fefluff) najdete texty credits ve formátu .txt, přečíst se však dají jedině tak, že je otevřete v hex formátu (menu Tools>Hex Viewer...) kde jsou napsány ve sloupci ASCII.

5) V souboru ugiall.viv ve složce ugi najdete loga všech týmů NHL.

6) Ve složce user/teams najdete loga všech "uživatelských" týmů.

7) Ve složce autorun na CD NHL najdete tlačítka okna autorunu v čínštině a řečtině.
(poslal Seyfi Philippe "pips" - seifip@centrum.cz)

20) Když se vám nedaří střelit gól, protože soupeř je moc dobrý, zkuste střílet tzv. šupácké střely. Např.: hrál jsem zápas Philadelphia - Buffalo a prohrával jsem 3:0. Šel jsem směrem od soupeřovy branky (byl jsem ještě v útočném pásmu), když jsom byl na modré čáře, kliknul jsem na [Spacebar] (standardne střela), můj hráč vystřelil "šupku" a soupeřův brankář se ani nepohnul. Dal jsem gól. Nemusí to ale vždy vycházet. Zkoušejte proto i takovéto střely.
(poslal Hájovský Juraj - cacao@centrum.sk)

21) Když hrajete nějaký důležitý zápas a nechcete prohrát, tak na to musíte takhle : Klikněte na úpravy řad a vyberte tým, nad kterým potřebujete vyhrát. Potom třeba můžete vyřadit z kádru ty nejlepší hráče a za ně nominujte ty nejslabší hráče a tak pořád dokola. Možná to funguje i v dalších NHL.
(poslal Kuběna Aleš - kubenovi@quick.cz)

22) Když chcete dát lehce gól, tak musí jet dva hráči na jednoho. Nesmíte přihrát jen jednou a vystřelit, ale přihrávat si stále mezi hráči. Je to velmi účinné a když to uděláte dobře, vypadá to i pěkně.
(poslal Dulačka Peter "Caparzo" - dullo@centrum.sk)

23) Tipy :
1. Když máte v kartách nějaké hráče a máte u nich třeba 2-krát zlato, tak jedno zlato prodejte.
2. Když máte 1 zlato, 2 stříbra a 2 bronzy (příklad), tak prodejte 2 stříbra a 2 bronzy a máte peníze na další balíky (pozn.: jeden balík stojí 2000)
(poslal Marián M. - marian260@post.sk)

24) Prohráváte a nevíte co s tim. Stačí během hry zmačknout [ESCAPE] | NASTAVENÍ OVLÁDÁNÍ | PROHODIT SI SE SOUPEŘEM STRANY |:TÝMOVÉ JMÉNO PROTIHRÁČE: VOLBY | BRANKÁŘ - ODVOLÁN | NASTAVENÍ OVLÁDÁNÍ | DÁT SI VAŠÍ STRANU | POKRAČOVAT VE HŘE.

V prvním přerušení se brankař vrací do hry ! Tento tip platí pouze, když dáte v menu HRÁT !!
(poslal Moravec Michal - mmoravec@atlas.cz)

25) Jak dávat góly ? Vyhrajte v NHL kartách (překvapení) Miliónový stadión (hned to první, už jsem zapomněl jak to je anglicky) a klikněte si na to. Zapněte hru a hráči budou úplně neschopní. Jděte na svou půlku a vystřelte tu největší ránu a brankáře to prohodí. Puk by měl skončit za zády soupeřova brankáře, tedy v síti.
(poslal Marián M. - marian260@post.sk)

26) Na stránce nhl2002.ea.com najdete update, ea importer popěvkú a mnoho jiného pro tuto snad nejlepší NHL.
(poslal Dulačka Peter "Caparzo" - dullo@centrum.sk)

27) Tipy :
1) Po vyhraném buly dostane míč obránce, jeďte s ním podél mantinelu směrem k bráně. Až budete kousek před útočnou čarou, nahrajte střednímu útočníkovi a snažte se trefit k tyčce.

2) Když vás nebaví hrát moc zápasů v NHL, dejte simulovat zápas, počítač odehraje zápas za vás aniž byste ho viděli. Platí to i v PLAY-OF.

3) Když zmáčknete tabulátor, vyměníte si v zápase strany.

4) V obtížnosti začátečník vám nemúže sebrat soupeř puk.
(poslal Mlček Rostislav "Zak2" - rmlcek@seznam.cz)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl(a) jsem tu

Ano 100% (121)

Komentáře

1 lol lol | 5. února 2009 v 16:10 | Reagovat

odsud to umi okopirovat kazdej blbecku http://www.cheater.cz/winch/online/N/N072.htm

2 Sepp Sepp | 13. února 2009 v 11:58 | Reagovat

naprosto nechutne designove provedeny... z toho blejt. A krasny kopirovani z wincheatera...

3 krtbwf krtbwf | E-mail | Web | 23. dubna 2009 v 6:55 | Reagovat

cgZHkg  <a href="http://sckhpuwhunrp.com/">sckhpuwhunrp</a>, [url=http://uindninorgnm.com/]uindninorgnm[/url], [link=http://krjxeyywzcjz.com/]krjxeyywzcjz[/link], http://jwgixzmvqpro.com/

4 cheap dresses wholesale cheap dresses wholesale | E-mail | Web | 16. ledna 2013 v 5:12 | Reagovat

Creative ideas flourish best in a shop which preserves some spirit of fun. Nobody is in business for fun, but that does not mean there cannot be fun in business.
http://www.pathdress.net

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama