Max Speed Race LIGA !!! Klikněte ZDE !!!

Rally Master Pro

5. srpna 2008 v 20:30 |  Java hry ke stažení
Ačkoliv se takřka dennodenně vývojáři mnoha zemí snaží o kvalitní 3D závody, málokdy nacházejí v recenzích vysoká hodnocení. Jenže tady bychom si klidně vsadili, že Rally Master Pro bude téměř nepřekonatelná pecka, nemající obdoby.
Pokud se skutečně ve velké rychlosti rozplácnete o nějaký ze všudypřítomných plotů, skal, stromů či bůhvíčeho, dočkáte se značného poničení Vašeho jízdního modelu. Od nejedněch tvůrců jsme mohli poslouchat podobné sliby, avšak nyní u pouhého slibování nezůstane. Rozmlácená karoserie vpředu, vzadu nebo i z boku bude nedílnou součástí každé jízdy.
Další do detailu vymakaná věcička se nazývá tunning. Opět nečekejte nic malého. Když jsme shlédli, jak moc jde upravovat podvozek s koly, mysleli jsme si, že jsme na jiné planetě. Vezmeme-li v potaz, že něco obdobného čeká na hráče v každé části auta! Jindy budeme zatáčet o sto šest mezi skalami a z ničeho nic se na Vás začnou snášet kapky deště, což můžete ocenit dokonce i na replayi, jenž se sám nabídne hned po skončení závodu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl(a) jsem tu

Ano 100% (120)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama